responsive

D-SMART

D-Smart Dijital yayın platformunun ürün ve hizmetlerinin, iş yeriniz, mağaza, saha, bayi kanalı, sıra zincir mağaza, çağrı merkezi, call center ve web sitesi üzerinden satış, satış sonrası süreç takip, satış öncesi ve sonrası eğitimi, destek hizmetleri, abone ve satış süreci takip CRM ekranları desteği ve eğitimi hizmetleri desteği verilmektedir.

D-Smart Pay TV kapsamında sunulan hizmetler;
· D-Smart yeni Pay TV paket satışı
· D-Smart paket yükseltme upsell
· D-Smart Add on satışı
· D-Smart Yan Oda satışı
· D-Smart HD değiştir satışı
· D-Smart HD Plus değiştir satışı
· D-Smart D-Fix değiştir satışı

responsive

D-SMART İNTERNET

D-Smart Net internet ürün ve hizmetlerinin, iş yeriniz, mağaza, saha, bayi kanalı, sıra zincir mağaza, çağrı merkezi, call center ve web sitesi üzerinden satış, satış sonrası süreç takip, satış öncesi ve sonrası eğitimi, destek hizmetleri, abone ve satış süreci takip CRM ekranları desteği ve eğitimi hizmetleri desteği verilmektedir.

D-Smart İnternet kapsamında sunulan hizmetler;
· D-Smart yeni internet satışı

responsive

İŞ TAKİP HİZMETLERİ

Mağaza, saha, iş yeriniz, bayi kanalı, sıra zincir mağaza, çağrı merkezi, call center ve web sitesi üzerinden satış, satış sonrası süreç takip, satış öncesi ve sonrası eğitimi, destek hizmetleri, abone ve satış süreci takip CRM ekranları ve eğitimi hizmetleri desteği. İş Ortaklarımıza ve Bayilerimize ücretiz olarak sunulan desteklerimiz ve hizmetlerimizdir.

İş Ortaklarımıza iş süreci kapsamında sunulan hizmetler;
· D-Smart yeni internet abonelik satış
. D-Smart yeni abonelik satış ( Pay TV )
. İSS geçiş, internet taşıma ( Mevcut internet kullanan “ TTnet, Superonline, Turkcell Superonline, Türk.Net, Doping ADSL, Digiturk, Digiturk İnternet vb.” abonelerin internet hizmetlerini D-Smart İnternet satışı