2006 yılından bu günü sektörün önde gelen firmalarından D-Smart ile stratejik çözüm ortaklığı yapmaktadır. Sahip olduğu D-Smart Distribütörlük konumunda bulunmaktadır. 2010 yılı itibarı ile D-Smart bünyesinde kurulum ASK Satış Kanalı katılması ile sektörde lider firma olma özelliğini eklemiştir. 10A Sistem ASK Satış Kanalında AÇM yani Çağrı Merkezi üzerinden satış yapma haklarına sahip olarak. D-Smart hizmetlerini hem saha hem de uzak mesafeli satış haklarına sahip olan lider kuruluştur. Türkiye genelinde İş Ortaklığı paylaşımı modeli ile iş geliştirme yapmaktadır.

10A Sistem, Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi ve bayi topluluklarından biri olarak uzun yıllardır ürünlerini siz çağrı merkezleri ve bayi yapısını üzerinden satışını gerçekleştirmektedir. 10A Sistem temel ilgi alanları Türkiye’nin hızla büyüyen dijital platform ve internet sektörlerinde satış – pazarlama konusundur.10A Sistem faaliyet gösterdikleri sektörlerin lideri konumundadır.

10A Sistem, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ortaklıkları ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyeti olan satış - pazarlama alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. 10A Sistem finansman, strateji, iş geliştirme ve insan kaynakları işlevlerinin koordine edilmesinin yanı sıra topluluğun vizyon ve stratejilerinin belirlenmesinden ve topluluk içinde yaratılacak sinerjiyle kanala sağlanan değerin artırılmasından sorumlu bir yönetim merkezidir.

Şirketimizin varlık sebebini tanımlayan MİSYON’umuz; İş Ortaklığı paylaşım odaklı entegre çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.
Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz; sektörde iş ortaklarımızı geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

10A Sistem;
dijital yayın platformu,
kablolu ve kablosuz iletişim,
internet teknolojileri,
iş süreci yönetim sistemleri konularında
iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı
faaliyetlerini yürütmektedir.